ثبت شرکت چیست

ثبت شرکت چیست ؟

 

اگه دنبال موفقیتین یا میخواید تو حرفه و کار خودتون به یه درجه بالا برسین اما نمیدونین باید چجوری کار خودتتونو شروع کنید اگه همیشه رویای اینو داشتید که کسب و کار خودتونو داشته باشید  و نمیخواین واسه کس دیگه ای کار کنید ما به شما اطمینان 100% میدهیم که تا آخر این مقاله هر آنچه باید در مورد ثبت شرکت بدونید ، بفهمید و بتونید با قدرت کار خودتونو شروع کنید .

 

اگه یه کسب و کار دارین ُ یا یه ایده هایی تو سرتون هست که میخواین بصورت جدی جلو ببرینش و به موفقیت و درآمد خوب برسین نیاز به یه شرکت دارین  ِ که بتونین بصورت رسمی و قانونی فعالیت کنید !  در واقع راه انداختن یه شرکت اولین قدم رسمی شما واسه رسیدن به قله موفقیته ..!

اولین قدم شما  پیدا کردن یه شریک خوبه !

اولین گام شما برای شروع و ثبت شرکت پیدا کردن یک شریک خوبه . این شریک خیلی آدم مهمیه و نقش مهمی داره پس حتما یه آدم خوب و مطمئن رو انتخاب کنید . این میتونه یکی از مهمترین انتخاب های شما باشه چون اگه از قدم اول با یه تیم خوب و قوی کارتونو شروع کنید اولین قدمتونو مطمین ورداشتین پس یه قدم به موفقیت نزدیکتر شدین .

این شریک و هم تیمی میتونه نزدیکتر دوستتون – هم دانشگاهیتون همسرتون یا حتی یکی از اعضای خانوادتون باشه ولی حواستون به چنتا چیز باشه شما باید به این فرد یا افراد اعتماد کافی رو داشته باشین – شما باید هدفتون با هم یکی باشه و همه به موفقیت فکر کنین ! اگه یه تیم خوب با این شرایط رو دارین خوشحال باشن چون شما بی شک به هدفتون خواهید رسید که لازمش یکمی پشت کار با مقدار زیادی تلاش و انگیزست .

نکته : حداقل تعداد شرکا برای ثبت شرکت‌ با مسئولیت محدود ۲ نفر و شرکت‌ سهامی خاص و عام ۳ نفر است پس شما باید حداقل 2 نفر باشین در ادامه توضیحاتی درباره انواع شرکت ها برای شما نوشته شده .

دومین قدم شما ثبت شرکتتونه پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید !

 

اگه یه تیم خوب با هدف و انگیزه بالا دارین پس وقت رو تلف نکنید و به شرکتتون فکر کنید .

ثبت شرکت درحال حاضر خیلی ساده تر از سال های اخیر شده چون قبلا باید وقت زیادی رو صرف امور اداری اداره ثبت شرکت ها میکردین و این پروسه ماه ها و گاها چند سال طول میکشید ُ‌ خب الان خیلی کارتون راحتتر شده شما میتونین با یه موسسه ثبتی صحبت کنین و طی 10 تا 12 روز کاری از زمان تحویل مدارکتون به موسسه شرکتتون رو تحویل بگیرین و فعالیتتون رو شروع کنین در ادامه مطلب تمام مراحل ثبت یه شرکت رو براتون نوشتیم .

نکته : شما می تونید برای مشاوره کاملا رایگان با مشاورین مجرب و حرفه ای موسسه حقوقی ثبتی آرمانی با شماره تماس 02188884117 در ارتباط باشید .  

به این مطلب رای دهید.
مشاوره رایگان ☎️ کلیک کنید!