درباره ما

کارشناسان ثبت آرمانی
Armani Legal institute

افتخارات آرمانی

مجموعه ثبتی  آرمانی نیز با بیش از 14 سال سابقه درخشان کاری در زمینه ثبتی در  ایران ، انگلستان ، امارات ( دبی ) ، ترکیه ، گرجستان ، ارمنستان ، قطر می باشد. از دیدگاه مجموعه ما بی شک مهمترین قسمت از فعالیت های یک مجموعه ، اعتماد مشتریان آنهاست که اعتبار آن مجموعه را تشکیل می دهد .

درباره ما

موسسه ثبت آرمانی به عنوان یک گروه ثبتی فعال در زمینه ثبت برند و ثبت شرکت، در داخل و خارج از ایران، خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش حقوقی و ثبتی روز به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه می کند. کارشناسان ثبت آرمانی با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش حقوقی شرکت ها، افزایش اعتبار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای آگاهی مخاطبان خود داشته باشد.

اهداف استراتژیک آرمانی​

هدف ما ارائه بهترین خدمات ثبتی در زمینه ثبت شرکت و برند در ایران و اروپا به صورتی تخصصی ، در کنار پرسنل متخصص در امور ثبتی می باشد. عدم ثبت شرکت توسط افراد غیر متخصص ممکن هست که در آیند مجموعه و یا شرکت شما را با هزینه های جبران ناپذیری مواجه کند و مجبور به تغییر نام و یا برند خود شوید. مجموعه ما امکان مشاوره رایگان برای ثبت برند و شرکت را برای شما با متخصص ترین افراد این حوزه فراهم میکند.

چشم انداز آرمانی

ما بر این باوریم : 1. برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشیم. 2. نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیوستن به گروه می باشد. 3. خلاقیت، نوآوری و یادگیرنده بودن سازمان، ما را در کارمان پیشرو ساخته است. 4. اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.

 

پیشینه و دستاوردهای آرمانی

کارشناسان ثبتی  آرمانی نیز با بیش از 14 سال سابقه درخشان کاری در زمینه ثبتی در  ایران و انگلستان ، امارات ( دبی ) ، ترکیه ، گرجستان ، ارمنستان ، قطر فعالیت دارد توانسته بیش از یک هزار نامه تایین صلاحیت از سوی موکلین عزیز خود دریافت کند . در این بخش می توانید برخی از این نامه ها را مشاهده فرمایید ، بی شک این اعتماد شماست که به ما اعتبار می دهد.

خط مشی کیفیت در آرمانی

موسسه ثبت آرمانی در راستای ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان گام برداشته و تا کنون توانسته بیش از یک هزار نامه تایین صلاحیت از سوی موکلین عزیز خود دریافت کند . از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد ذیل جلب نموده تا با مشارکت موثر یکایک اعضای خانواده آرمانی بتوانیم به استانداردهای جدیدی در زمینه های حقوقی ثبتی دست یابیم. از این رو :


  • از تمامی اندوخته های علمی ، فنی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات قابل ارائه استفاده می نمائیم.


  • تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز همکاران ما در آرمانی می باشد.


  • درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی آرمانی می‌باشد.


  • برجسته ساختن مشتریان آرمانی در بازار ، ضمن کسب رضایت مشتریان عالی‌ترین ارزش را برای آرمانی خلق می‌کند، با تکیه بر این اصل ما در تلاشیم با ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر ارائه خدمات ، در جهت افزایش سودآوری و ارتقاء سهم بازار گام برداریم.

  • منابع انسانی کارآمد و آموزش‌دیده پشتوانه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌باشد، لذا توسعه منابع انسانی و ارتقاء استانداردهای مهارت‌های شغلی با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود خدمات از اهداف اساسی موسسه حقوقی ثبت آرمانی است.

  • پویایی، آموزش هدفمند و مداوم در جهت افزایش توانمندی خانواده ی آرمانی یکی از اصولی است که به آن پایبندیم.

  • ما در کلیه فعالیت‌های خود دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذینفعان شامل همکاران، مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان و جامعه را مدنظر داریم.


  • برای بهبود سطح کیفی خدمات در آرمانی از تخصیص مناسب منابع مالی و زیرساختی دریغ نمی نمائیم.


  • آرمانی در نظر دارد با ارتقاء سطح کیفی خدمات و نتیجه‌گیری اثربخش مشتریان به عنوان موسسه حقوقی ارزشمند در بازار ایران و بین‌المللی شناخته شود به‌طوری که حضور آرمانی بعنوان مشاور برای مشتریان ارزش افزوده مادی و معنوی بهمراه داشته باشد.

لینک های مرتبط

ثبت شرکت  ثبت برند  ثبت برند بین المللی  ثبت شرکت در انگلستان  ثبت شرکت در گرجستان  ثبت شرکت سهامی خاص  ثبت شرکت با مسئولیت محدود  ثبت شرکت دانش بنیان
5/5 - (1 امتیاز)

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان ثبتی و حقوقی شما می‌توانید با سرشماره 02188884117 در ارتباط باشید  

📞مشاوره رایگان ☎️ کلیک کنید!